Global HR Conference: HR Agenda
Business Management School olaraq 2020-ci ildən etibarən təşkil etdiyimiz HR Agenda forumu ölkəmizin ilm və hələ ki tək online HR forumudur.
Bu forumun məqsədi ölkəmizin HR peşəkarları ilə yanaşı dünyanın müxtəlif ölkələrindən və qlobal şirkətlərindən həm xarici, həm həmyerlilərimizdən ibarət peşəkarların öz dəyərli təcrübələrini ölkəmizin HR icması ilə paylaşmaları üçün münbit mühit yaratmaqdır.
İndiyə kimi 20-dən çox fərqli ölkədən 50-yə yaxın aparıcı şirkətlərin peşəkar əməkdaşlarını bu forum vasitəsi ilə izləyicilərimizin görüşünə gəlmişdir.
2-9 dekabr 2023 tarixlərində 4-cü dəfə keçiriləcək Global Conference; HR Agenda forumu haqqında ətraflı məlumat əldə etmək üçün linkə daxil ola bilərsiniz: https://hragenda.az/

Global HR Conference: HR Agenda
The HR Agenda forum, which we have been organizing as a Business Management School since 2020, is the only online HR forum in our country.
The purpose of this forum is to create a fertile environment for HR professionals from our country, as well as professionals from various countries and global companies, both foreign and compatriots, to share their valuable experiences with the HR community of our country.
So far, professional employees from more than 50 leading companies from more than 20 different countries have come to meet our audience through this forum.
The 4th Global Conference will be held on December 2-9, 2023; For detailed information about the HR Agenda forum, you can visit the link: https://hragenda.az/